Eladó-Pénztáros Drogéria, Parfüméria Részlegen Budakeszi

Müller drogéria magyarország bt. - Budakeszi Járás
30+ napja (10/05/2024)

munkaköri leírás

Vásárlók magas szintű kiszolgálása. Nyitottság új ismeretek megszerzésére. A termékek vonzó kihelyezése, rendezett polckép biztosítása. Árukészlet biztosítása, leltározás. Eladói, pénztárosi feladatok ellátása. Stabil nemzetközi háttér, kellemes munkakörnyezet. Karrier-lehetőség személyre szabott szakmai támogatással. Tervezhető munkaidő. Munkábajárás támogatása. Kedvezményes dolgozói vásárlás. 10 év munkaviszony után jubileumi juttatás. Egyéb béren kívüli juttatás lehetősége. Kereskedelemben szerzett tapasztalat. Középiskolai végzettség. Vevőorientált gondolkodásmód, barátságos hozzáállás. Ápolt, igényes megjelenés, udvarias magatartás. Kiváló kommunikációs készség, magabiztosság.