Ékszerbolti Eladó - Gobuda Mall

Schmuck ékszer - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Ha szeretnél családias cégünk csapatának tagja lenni, az alábbi feladatokban számítunk rád:
A vásárlók kiszolgálása, akár önálló munkavégzéspénztárgép, kártyás terminál kezeléseékszerek kihelyezése, kirakatrendezésjavítások felvételetörtarany felvásárlásaadminisztratív feladatokaz üzlet tisztán tartásaCsatlakozz hozzánk!Egy új szakmát adunk a kezedbe.Kis csapatban, családias hangulatban telnek a napjaink.Folyamatos tanulás, fejlődés vár a mindennapokban.Versenyképes a fizetésünk.Megbízható cég vagyunk.Te vagy az ideális jelölt, ha - kedves vagy - tudod irányítani a beszélgetéseket -nyitott vagy új dolgok tanulására, elsajátítására -szeretsz üzletközpontban, elegáns környezetben dolgozni -szereted az ékszereket -önállóan és csapatban is megállod a helyed -szeretsz emberekkel foglalkozni -türelmes vagy, segítőkész és precíz -szereted a lendületes, változatos munkanapokat - bírod az álló munkátAz állás betöltéséhez előnyt jelent, harendelkezel becsüs végzettséggelrendelkezel kereskedelmi végzettséggelötvös vagybeszélsz angolulvan kereskedelemben szerzett tapasztalatod