Ékszerbolti Eladó-Tanácsadó, Arena Mall

Schmuck ékszer - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Ha szeretnél családias cégünk csapatának tagja lenni, az alábbi feladatokban számítunk rád:
A vásárlók kiszolgálása, akár önálló munkavégzéspénztárgép, kártyás terminál kezelésetermékek kihelyezése, kirakatrendezésjavítások felvételetörtarany felvásárlásaadminisztratív feladatokaz üzlet tisztán tartásaÉrdemes hozzánk csatlakoznod, mert:
Szép munkakörnyezetben dolgozunkKis csapatban, családias hangulatban telnek a napjainkLehetőségünk van tanulásra, fejlődésreVersenyképes a fizetésünkmegbízható cég vagyunkTe vagy az ideális jelölt, hakedves vagytudod irányítani a beszélgetéseketszeretszelegáns környezetben dolgozniszereted az ékszereketönállóan és csapatban is megállod a helyedszeretsz emberekkel foglalkoznitürelmes vagy, segítőkész és precízszereted a lendületes, változatos munkanapokatAz állás betöltéséhez előnyt jelent, harendelkezel becsüs végzettséggelrendelkezel kereskedelmi végzettséggelötvös vagybeszélsz angolulvan kereskedelemben szerzett tapasztalatod