Éjszakai Ügyeletes Nevelőtanár

Magyar táncművészeti egyetem - Zugló
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

A Magyar Táncművészeti Egyetem Nádasi Ferenc Gimnáziuma és Kollégiuma
Éjszakai ügyeletes nevelőtanárt
Keres
Feladatok:
Általános és középiskolás korú tanulók éjszakai kollégiumi felügyelete heti 1 alkalommal (péntek éjszaka) megbízási szerződés keretében
Pályázati feltétel:
Szakirányú végzettség (kollégiumi nevelőtanár, gyógypedagógus, konduktor, szociálpedagógus, játék- és szabadidő-szervező tanár, tanulási és pályatanácsadó tanár, tehetségfejlesztő tanár, hittanár-nevelő tanár, pedagógia szakos tanár és pedagógia szakos nevelő, a nevelő-oktató munka pedagógiai szakaszának megfelelően tanító, tanár.)
Előnyök:
Korábbi kollégiumi tapasztalat,
Angol nyelv társalgási szintű ismerete.
Munkavégzés helye:
Budapest XIV. kerület
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Önéletrajz,
Iskolai végzettséget tanúsító okiratok magyar nyelvű másolata,
3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, vagy annak megigényléséről szóló igazolószelvényt,
Hozzájáruló nyilatkozatot arról, hogy a pályázó a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.
Állás típusa:
Részmunkaidő, heti 1 alkalommal (péntek éjszakánként) megbízási szerződéssel
Munkába állás kezdete:
Azonnal
Kérjük, hogy pályázati anyagát küldje el legkésőbb 2024. május 20-ig.