Ehs Specialista

Enchem hungary kft. - Komárom-Esztergom
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

-Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi rendszer kialakítása és folyamatos fenntartása, és jogszabályoknak megfelelő működtetése-Bevallások határidőre történő elkészítése-Hatóságokkal való kapcsolattartás, belső mérések koordinálása, engedélyeztetésekben való közreműködés-Hulladékgazdálkodással, veszélyes anyagok kezelésével kapcsolatos feladatok ellátása, ADR tanácsadás-Munka és tűzvédelmi oktatások tartása-5S biztosítása-versenyképes fizetés-munka, tűz és környezetvédelmi rendszer kialakításának lehetősége egy új multinacionális gyártóvállalatnál-Környezetvédelmi mérnök, ADR biztonsági tanácsadó, Munkavédelmi technikus, Tűzvédelmi Főelőadó, Termékdíj ügyintéző végzettség/szakképesítés-saját gépjármű a bejáráshoz-aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás-akkumulátor vagy elektrolit gyártásban szerzett tapasztalat-koreai gyártócégnél szerzett tapsztalat