Egynapos Sebészeti Egészségügyi Asszisztens

Synergonomy medical zrt. - Budapest
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Egynapos sebészeti osztályra érkező páciensek fogadásaMűtéti előkészítés feladatainak ellátásaBeavatkozást követő ápolási feladatok elvégzéseA páciens ellátás koordinálása Közreműködés az osztály működéséhez szükséges feladatok ellátásábanVersenyképes bérezésEgyéni motivációs elemekPályakezdő munkavállaló számára is nyitott pozícióTeljes- és részmunkaidős foglalkoztatásKiszámítható munkaidő szervezésModern, igényes munkakörnyezetEgyéni munkaeszközökSzemélyes kompetenciák fejlesztésére irányuló képzésekKedvezményes egészségügyi csomagÉrvényes működési engedélySzakmai elköteleződés, páciens központú gondolkodásAngol nyelv társalgási szintű ismereteMagánegészségügyi intézményben szerzett tapasztalatEgynapos sebészeti ellátásban szerzett tapasztalat