Dpd Futár

Bazinga trans kft. - Budapest
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

KEDVES DOLGOZNI AKARÓ JELETKEZŐ!Cégem a Bazinga Trans Kft. 2016. óta csomagszállítással foglalkozik és a DPD futárszolgálat alvállalkozója. Irányításom alá tartozik Budapest 17-18-19. kerülete, valamint Vecsés és Üllő települések.Célom, hogy találjak egy megbízható, dolgozni tudó és akaró kollégát a kézbesítési területre.A depónk a XV. kerületben az M3 kivezető mellett található európai színvonalú elosztóközpont. Innen indulnunk reggelente, 6:
00-kor kezdődik a csomagok szortírozása, tehát ekkorra kell megjelenni. Hétfőtől péntekig dolgozunk, ez alól kivételek az államilag „becserélt” szombatok. Gyors pakolás, csőre töltjük a puttonyt és indulhat a kézbesítés. Amíg nem ismered a területet, addig a PDA segít, van benne navi ha kell. Gombnyomásra hívod az ügyfelet róla, hogy készüljön fel mert mindjárt érkezel. Miután kivitted, amit ki kell, felvetted, amit fel kell - közben begyűjtötted a málnát - bejössz, lepakolsz, elszámolsz, és mehetsz is haza. Ja, igen… Ide nem jár busz, kell autó a bejáráshoz.Betanítunk, ami maximum egy hét, aztán kezdhetsz is dolgozni egyedül. Békeidőben 80-100 címet kell elvinned, nyáron ez lehet kevesebb, szezonban garantáltan több. A fizetési rendszer teljesítmény alapon működik, függ a kiszállított címek számától, illetve a munkád minőségétől. Bónuszt kapsz, amiért a csomagokat időben adod le a saját magad által meghatározott időben, de ez fontos mert az ügyfelek kapnak róla értesítést miután elindultál és akkorra várnak, tehát illendő akkor menni, amit ígértünk, valamint amiért a csomagokat nem csak kiviszed, de át is adod az ügyfélnek. Tehát mindent elkövetsz azért, hogy minél kevesebb legyen a visszáru és TE LEGYÉL A KEDVENC FUTÁR! A fizetés, ami összejön a nyugisabb időszakban, kb. 350-400.000 Ft. Ha több a meló, vagy hajtósabb vagy az átlagnál, nem tartunk vissza abban, hogy jobban kereshess.Kapsz furgont a munkavégzéshez, évszaknak megfelelő munkaruhát, céges telefont, megbecsülést, rendes fizetett szabadságot. A kollégám leszel és nem a beosztottam. Célom egy jó munkahely teremtése és fenntartása a lehető legjobb emberekkel. Ha már egyszer dolgozni kell, azt a lehető legjobb hozzáállással tesszük, ezt várjuk el tőled is.Miért minket válassz? Mert jól fogsz keresni. Mert hétvégén azt csinálsz amit akarsz. Mert a miénk a legjobb csapat az egész DPD Groupon belül*, hála a kollégáknak. Ha nem hiszed, kérdezz utána. És mert jó a terület minden szempontból. És mert pont kellene nekünk egy penge kolléga.* de tényleg.Mit kérek cserébe?B kategóriás jogosítványt, tiszta erkölcsi bizonyítványt, furgonvezetésben szerzett tapasztalatot. Tiszteletet az ügyfelek és a kollégák felé, ez az alapja mindennek. Legyél igényes magadra, a járművedre. Akarj dolgozni. Ne késs reggel, mert a többiek munkáját nehezíted. Legyél fiatalos, jó csapattag.Legyen felelősségérzeted! Ha itt dolgozol, számítunk rád! Az ügyfelek, a munkatársak és én. Nincsen este tízkor holnap nem megyek sms, és ehhez hasonlók. Ha még így is érdekel a dolog, kérlek, küldd el a fényképes önéletrajzodat, és keresni foglak, vagy csak simán jelentkezz és írd le magadról amit tudnom kell rólad!-Voltál már csomagfutár-Tudod kettesével szedni a lépcsőket, level kettő, ha lefelé is-Nem rúgod szét a kocsit-Nem várod meg hogy ne lehessen kettesbe tenni a fülkében lévő szeméttől

Jelentkezzen most a következőre:
Dpd Futár