Donorvizsgáló Orvos / Termelésvezető Helyettes

Plazmacentrum nyugati kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Plazmaadók donorok fizikális vizsgálata, plazmaadásra való alkalmasság megítélése és rendszeres ellenőrzése;
Szükséges adminisztrációelvégzése;
Vérkép és vitális paraméter értékek kiértékelése;
Plazmaferezis során orvosi felügyelet biztosításaTeljes állásúmunkalehetőségVersenyképes fizetésÉvenkénti béremelésNemes cél:
Olyan munkát végezhetsz, amely évente több ezer beteg ember életmentő, mással nem helyettesíthető gyógyszer alapanyagának előállításához járul hozzáSzakmai megbecsültség, hosszú távú stabilitásÁltalános orvosi diploma, érvényes orvosi működési engedélySzakvizsga nélküli orvosok jelentkezését is várjukPozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiségJó kommunikációs készségKészségszintű számítógép kezelés MS Office, Word, Excel, InternetHasonló munkakörben és/vagy területen szerzett releváns tapasztalat