Dokumentum Menedzsment Rendszermérnök

Mvm informatika zrt. - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Projektek keretében IT alkalmazások bevezetésének/átvételének/kiváltásának tervezése és támogatása, szakértői feladatok ellátása, alkalmazások üzemeltetése
Iratkezelő rendszerek üzemeltetése
EDMS nagyvállalati dokumentum kezelő rendszerek üzemeltetése
Együttműködés támogató alvállalkozókkal
Projektekben való részvétel
Elemzési- és dokumentációs feladatok
Alkalmazásgazdai feladatok ellátásaversenyképes bér
Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek tréningek, konferenciák
Széles körű béren kívüli juttatási csomag cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás
Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
Mobilitási támogatás
Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
Rugalmas munkaidő
Vállalati szabadidős és szakmai rendezvényekFelsőfokú IT szakirányú végzettség
1-3 év IT alkalmazás üzemeltetési tapasztalat
Windows és Linux operációs rendszerek ismerete
Magas minőségű, precíz munka
Csapatmunka és önálló munka
Határidők betartása
Tanulási készség és hajlandóság
Magas komplexitású feladatok megértése és elvégzése
Jó kommunikációs készség
Projekt szemlélet, projekt tapasztalatMVM Informatika Zrt. munkaviszony, helyismeret, folyamatok ismerete
Poszeidon, adActa, IBM Filenet rendszerek üzemeltetésben szerzett tapasztalat
MSSQL, Oracle, DB2 adatbázis kezelő rendszerek ismerete
Webszerver technológiák ismerete
Interfész technológiák ismeret