Dokumentációs Csoportvezető - Minőségbiztosítás

Stadler szolnok kft. - Szolnok
új ajánlat (02/07/2024)

munkaköri leírás

A csoportjába tartozó munkatársak feladatainak meghatározása, munkavégzésének támogatása és ellenőrzése. A csoportjába tartozó munkatársak teljesítményének ellenőrzése, értékelése, dokumentálása, visszacsatolása. Projektegyeztetéseken történő részvétel, projektek lekövetése. A tervezőktől beérkező gyártási rajzdokumentáció struktúrába rendezése, a rajzok biztosítása a termelőterületek és a beszerzés részére. Házon belüli és tervezői rajzváltozások kezelése, feldolgozása és telephelyen belüli kiközlése. Gyártási dokumentációk készítése. Az üzemből beérkező a kocsiszekrényekhez, illetve komponenseihez tartozó gyártási dokumentumok feldolgozása, rendszerezése, archiválása. A kocsiszekrényhez tartozó vevői dokumentumok átadása a megbízó részére. Vevői reklamációk kivizsgálásában, intézkedéseiben való részvétel. Eltérési engedélyek elkészítése, kezelése. Multinacionális és multikulturális környezetmodern, tiszta és biztonságos munkakörnyezet az európai vasútipar világszintű, piacvezető gyártó cégénélversenyképes juttatási csomag és havi teljesítményprémiumegészségmegőrző és sport szolgáltatások ingyenes masszázs-, úszás- és gerinctorna lehetőség, konditerem használatkiemelkedő szociális juttatási lehetőségek, magán egészségbiztosításszínvonalas üzemi étterem, étkezési és szálláslehetőséggépészmérnöki végzettség, legalább 1-2 év releváns tapasztalatvezetői kompetenciák, tapasztalatminőségbiztosítás területen szerzett releváns tapasztalatkommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudásMicrosoft Office magas szintű használataauditori végzettségmérőeszközök kezelésben szerzett tapasztalatnem-megfelelőségek kezelésében szerzett tapasztalat