Divattanácsadó / Eladó

Tom tailor budapest kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Ebben a változatos feladatkörben összefoglalva a legfontosabb feladata, hogy az üzletbe betérő vásárlókat boldoggá tegye. Hogy ezt a célt elérjük, fontos a rendezett és tiszta üzlet fenntartása, az árufolyamatos ajánlása és a vevők szakszerűkiszolgálása. Ezenkivül folyamatos áruátvétel, kasszázás és az üzlet tisztán tartása is a feladatai közé tartozik. Kiváló munkakörnyezetben való munkavégzés, igazi kihívásokkal teli munkaFizetésen kivül plusz Cafeteria, utazási hozzájárulásForgalom utáni bónusz rendszerElöre lépési lehetöségFolyamatos, szakmai fejlődési lehetőségDinamikus, energikus személyiség, aki a környezetét is lelkesíteni képesÁtlagon felüli érdeklődés divat és a kereskedelem iránt. Felelősségtudat, erös kommunikációs képesség, flexibilitásEladásban szerzett szakmai tapasztalatAngol nyelvtudás legalább középfokú, jó kommunikációs szinten szóban és írásban