Diszponens - Győr

Man at work humánszolgáltató és személyzeti tanácsadó kft. - Győr
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok:
A megrendelések folyamatos nyomon követése
Állandó kapcsolattartás a beszállítókkal
Készletek nyomon követése
Intenzív részvétel a termeléstervezésben, termeléstervezőkkel való rendszeres egyeztetés
Rendelések aktualizálása a beszállítók felé, SAP-ban történő naprakész és helyes adatok biztosítása
Szállítással kapcsolatos információk kezelése
Megrendelések gazdasági szempontok szerinti tervezése és felügyelete, kapcsolattartás a fuvarozókkal
Elvárások:
Raktározás, kiszállítás, beszerzés, anyagkönyvelés területén szerzett 1-3 év gyakorlati tapasztalat
Csapatmunkára való készség
Pontosság
Aktív angol vagy német nyelvtudás
A munkáltató ajánlata:
Hosszú
távra szóló munkalehetőség
Cafeteria
már a próbaidő alatt is
100%-os
bejárás-támogatás a helyi és helyközi járatokra
Rugalmas munkaidő
A munkavégzés helye:
Győr –
Ipari Park
A munkáltató profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri
Autóipari beszállító megbízásából toboroz új kollégákat akár azonnali kezdési
Lehetőséggel.