Diszponens (Angol/Német Nyelvhasználat)

Impc personnel hungária kft. - Bács-Kiskun Megye
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Nemzetközi gyártóipari és kereskedelmi partnerünk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:
DISZPONENS (Angol/Német Nyelvhasználat)Feladatok
Napi szintű kapcsolattartás a beszállítókkal
Árajánlatok bekérése, ártárgyalások lefolytatása a beszállítókkal, szerződések előkészítése
Előrejelzések, vevői megrendelések elemzése, együttműködés a belső értékesítéssel
Alapanyag rendelések kiküldése a beszállítók felé a vevői igények alapján
A készletszintek és a megrendelés állomány folyamatos ellenőrzése
Beszállítói visszaigazolások és beszállítások határidejének nyomon követése
Szállítások szervezése és monitorozása
Minőségügyi probléma esetén reklamációs folyamat koordinálása a beszállító felé
Alapanyag paramétereinek karbantartása az ERP rendszerben
Raktárkészlet optimalizálása
Szoros együttműködés a hazai (belső értékesítés) és külföldi társosztályokkal (stratégiai beszerzés)
Elvárások
Felsőfokú (logisztikus, gazdasági) végzettség előny, vagy min. középfokú végzettség több év beszerzés területen szerzett tapasztalattal
Minimum 3 év releváns ellátási lánc/beszerzés területen szerzett szakmai tapasztalat
Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
Haladó szintű számítógépes ismeretek
ERP rendszer ismeret
Erős tárgyaló és érdekérvényesítő készség
Pontos, precíz munkavégzés
Rugalmas, dinamikus, proaktív attitűd
Kiváló szervező készség
Előnyt jelent
Gépipari, autóipari tapasztalat
Fém és műanyag rögzítéstechnikai alkatrészek beszerzésében való jártasság
Amit megbízónk nyújt
Nemzetközi cég, modern nagyvállalati környezet
Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
Dinamikusan fejlődő vállalat
A munkavégzés helyeKecskemét környéke
A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:
DISZPONENS (Angol/Német Nyelvhasználat), Kecskemét környéke
Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó:
Sárkány Zita
Nyilvántartási szám:
20158-1/2009-5100-678