Diszponens Alsónémedi

Penny market kft. - Alsónémedi
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Készletgazdálkodás, a meghatározott készlet szintek megtartásaRendelésállomány figyeléseSzállítók felé a megrendelések kiküldése, feldolgozása és nyomon követéseÁrubeérkezés koordinálásaSzoros együttműködés a beszerzéssel, a logisztikával és a beszállítókkal Riportok, kimutatások, kalkulációk készítéseVersenyképes fizetést és juttatásokatPróbaidő lejárta után 14. 000,- Ft értékben OTP SZÉP Kártya13. havi fizetésKedvezményes étkezési lehetőségHibrid munkavégzésMunkábajárási támogatás vagy ingyenes céges buszjáratFejlődési lehetőségHosszú távú, stabil munkahely egy német tulajdonú cégcsoportnálHasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalatMinimum középfokú végzettségAngol és/vagy német középfokú nyelvtudásNagyon erős felhasználói szintű számítógépes ismeretJó kommunikációs és problémamegoldó készségÖnálló és csapatban egyaránt magas szintű munkavégzésFMCG szektorban szerzett tapasztalat