Diszpécser Székesfehérvár

B + n referencia zrt. - Székesfehérvár
30+ napja (09/05/2024)

munkaköri leírás

Diszpécseri feladatok ellátása;
Hibabejelentő és karbantartó program kezelése FM szoftver;
Hibák menedzselése a hiba felvételétől a munkalap lezárásáig;
Kapcsolattartás a külső megbízók és a belső vagy alvállalkozói hibaelhárító szolgálat között;
Karbantartási munkák kezelése, kiadása karbantartó szolgálat számára;
Jelentéskészítés, dokumentumkezelés;
Információszolgáltatás a felelős vezetők felé.100%-os bejelentés;
Határozatlan idejű munkaviszony;
Versenyképes bérezés;
Cafetéria;
Fiatalos, dinamikus, családias csapat;
Fejlődési lehetőség;
Stabil, eredményesen működő nagyvállalati háttér.3 műszakos munkarend és esetenként hétvégi munkavégzés vállalása;
1-3 év munkatapasztalat irodai munkakörben, mely komplex gondolkodásmódot és talpraesettséget igényelt;
Műszaki affinitás/nyitottság műszaki tudás megszerzésére;
Középfokú végzettség;
Felhasználói szintűszámítógépes ismeretek MS Office;
Magas stressztűrő képesség;
Választékos kommunikáció szóban és írásban;
Rugalmasság, terhelhetőség.Tapasztalat üzemeltetés területén;