Digitális Marketing Menedzser

Budapest brand nonprofit zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Product ownereket / UX/UI designereket / társcsapatokat segíti a digitális felületekkel kapcsolatos riportok készítésével, adatok elemzésével,digitális felületeink weboldalak, mobil applikáció GTM és Google Analytics beállításait végzi, azok pontosságáért felel, így módszeresen ellenőrzi azok helyességét,PPC kampányok költségvetésének elkészítése, a jóváhagyott keretek nyomon követése és betartása, betartatása, terv-tényadatok követése, közös munka ügynökséggel,kampányok digitális marketingkommunikációs tervének elkészítése és briefelése ügynökségnek,közreműködés a csoport éves munkatervének, elemzések, beszámolók, forgatókönyvek, program-költségvetési tervek, statisztikai jelentések, adatbázisok, adatszolgáltatások, stb. készítésében, aktualizálásában,a csoporthoz tartozó projektek szerződéseinek előkészítésében, dokumentációinak összeállításában és a teljesülés nyomon követésében való részvétel, adminisztrációs feladatok elvégzése, elkészítése,projektekkel kapcsolatban felmerülő feladatok hatékony megoldása, közreműködés a projektek részfolyamatainak felépítésében és összehangolásában.Olyan munkát, ahol amit létrehozol kézzel fogható és azonnal sok százezer ember látjaa lehetőséget, hogy a világ legjobb városának projektjein dolgozzváltozatos feladatokat, a monotonitás itt biztos elkerülversenyképes fizetésthavonta 40.000 Ft összegű cafeteria már próbaidő alatthatározatlan idős munkaszerződést három hónapos próbaidővelmunkaidő:
napi 8 óra, várhatóan heti 1 nap biztosított home office szabályzat szerintmunkavégzés helye:
Budapest, Városház u. 9-11.Munkakezdés:
a pozíció azonnal betölthetővan legalább 2 éves tapasztalatod a fenti munkakörökhöz,bírod az adminisztrációt... vagy legalább rá tudod venni magad arra, hogy megcsináld,önálló, megbízható és precíz szakember vagy, de szeretsz csapatban dolgozni,legalább alapfokú marketing/digitális marketing ismeretekkel rendelkezel.Korábban már szereztél tapasztalatot kampányokban,applikációs kampányokban részt vettél, esetleg egyedül dolgoztad ki azok kampánytervét,SEO alapok ismerete,PPC hirdetésekben és konverziómérésben van tapasztalatod Google Ads és Meta,Riportálásban van jártasságod Looker studiót ismered,Felhasználói szintű ismereteid vannak:
Google Ads, Looker Studio, GA4, GTM, Optimonk, Jotform.