Devops Support Engineer

Trendency online zrt. - Budapest
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

A fejlesztői és éles környezetekkel kapcsolatos valamennyi üzemeltetési és üzemeltetésfejlesztési teendő magas szintű ellátása:
PHP, node.Js alapú oldalakkal kapcsolatos support tevékenységek Modern CI/CD pipeline-ok készítése, karbantartása Fejlesztők szakmai támogatása React csapat Dokumentációk készítése Készenlét nyújtása a támogatott oldalakra Részvétel a DevOps szakterület munkájában, informatikai stratégia kidolgozásában. Rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés heti 3-4 nap home office vagy teljes távmunka Szakterületi támogatás:
ha szakmai kérdésed van vagy elakadtál, a más projekteken levő devops kollégák szívesen segítenek Szakmai tréningek, képzési tervek, céges workshoppok Belvárosi lokáció, IX. kerületi irodánk könnyen megközelíthető Projektcsapatok, családias hangulatKedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínen Konyha, kávé, tea, sörcsap Hónapindító reggelizések, szülinapi tortázások, gyümölcsnapok Bicikli tároló, zuhanyzási lehetőség Kutyabarát munkahely Forma1 szimulátor, darts, csocsó, biliárd, póker és LAN partik Társasjáték klub Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat Linux operációs rendszer, Docker, IP hálózatok Webes technológiák webszerverek, loadbalancerek, proxyk, cache szerverek, REST, stb. Shell szkriptelés:
Bash és legalább egy modern programnyelv, pl. Python, Go Git, Infrastructure As Code Precíz munkavégzés, pozitív hozzállás Tanulási hajlandóság, nyitottság új feladatokra, ismeretekre Automatizáció, konfigurációkezelés Ansible, Terraform Adatbáziskezelők MySQL/MariaDB, PostgreSQL Felhőtechnológiák AWS szolgáltatások, Cloudflare Konténerizáció Kubernetes, Docker Swarm React és egyéb webes fejlesztői programkönyvtárak ismerete Agilis folyamatok és az azokat támogató rendszerek JIRA, Confluence