Deputy Store Manager Tatabánya

Vodafone magyarország zrt. - Tatabánya
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Egyrészt, mint értékesítési tanácsadó:
1. Kiváló ügyfélélményAz üzlettérben tartózkodó ügyfelek minden szituációban történő barátságos, professzionális kiszolgálása a Vodafone erre vonatkozó mindenkori előírásaival és folyamataival összhangban pl. üdvözlés, bemutatkozás, rendszerek használata stb.. 2. Értékesítés, ügyfélmegtartásAz értékesítési lehetőségek felfedezése és kiaknázása minden folyamatban. Az ügyfélérték növelésének megkeresése és kiaknázása minden folyamatbanA konvergens ügyfélarány növelése minden folyamatban vezetékes lefedőtől függőenA keresztértékesítési lehetőségek kiaknázása minden folyamatbanAz üzleti és lakossági Ügyfelek valós igényeinek felmérése és megértéseA számukra releváns termékek és szolgáltatások bemutatása és ajánlásaA Vodafone által előírt értékesítési módszer és folyamatok használataA konzultációs értékesítési technika aktív használataMinőségi ügyfélszerzés fraud szűrése, minimalizálásaAktív részvétel a szerződésüket felbontani kívánó ügyfelek megtartásábanA Vodafone által forgalmazott termékek és szolgáltatások alapos, naprakész ismereteA versenytársak által forgalmazott termékek és szolgáltatások alapos, naprakész ismereteA telekommunikációs piac irányzatainak átfogó ismereteÜgyfélszolgálati tevékenység ellátásaMeglévő ügyfelek előfizetéseivel kapcsolatos ügyintézés, tájékoztatásPanaszok, reklamációk kezelése mindig a maximális ügyfél-elégedettség elérése érdekébenSzervizes ügyintézés és adminisztrációMásrészt, mint vezető helyettes:
1. Kiváló ügyfélélményFolyamatosan törekszik a Vodafone-t a versenytársaitól pozitívan megkülönböztető, kiváló ügyfélélmény biztosítására. Támogatja a Vodafone erre vonatkozó központi előírásainak megvalósítását az üzletében valamint azokkal összhangban további javaslatokat dolgoz ki és valósít meg az ügyfélélmény folyamatos javítására.2. Üzleti feladatokSegíti az üzletben a Vodafone által előírt értékesítési módszerek és folyamatok használatátA Márkaüzlet vezető távollétében, illetve az ő iránymutatásai alapján, felelőssége a kiváló minőségű, naprakész márkaüzlet arculati és működésbeli biztosítása készletezés, POS anyagok, bekapcsolt készülékek, világítás, stb..Biztosítja, hogy az üzemeltetés az előírásoknak megfelelően történjen, felügyeli a készlet szintet a márkaüzletben rendelés, készlet, forgalomban lévő eszközök ellenőrzése.Elvégzi az áruátvétellel, bevételezéssel kapcsoaltos feladatatokatA mozgatási orderek státuszát naprakészen tartja, kiemelten az üzletközi mozgatásokatFigyeli és kezeli a visszáru készleteketFeladata a napi, havi, eseti leltár, készletek mindenkori pontos elvégzése, nyilvántartásaBetartja és betartatja a mindennapi értékesítési, ügyfélszolgálati és az üzlet működéséhez meghatározott folyamatokat.Kezeli a store „pick-up” tételeket a meghatározott folyamatok mentén, kiemelve az ügyfél értesítést és készletkezelést.Betartja és betartatja az ügyfélhívó rendszer helyes használatát. 3. Csapat vezetéseMagatartásával, hozzáállásával a csapat példaképe.Az márkaüzlet vezető iránymutatásai alapján az értékesítési tanácsadók coaching-olásával, sit-in-el segíti a csapat és az egyén, minőségi és mennyiségi célok elérésétA sit-in, coaching és beszélgetések alkalmával az üzletvezető által meghatározott rendszerességgel visszajelzést ad, segíti a kollégái fejlődését, adminisztrálja azokat.Tapasztalatok és ismeretek aktív megosztása a csapaton belül, az üzlet teljesítményének maximalizálása a kiemelkedő ügyfélélmény biztosítása érdekében.Kezeli és kezelteti az ügyfélkiszolgálás és értékesítés kapcsán keletkezett hibázásokat.A Vezető távollétében az ő iránymutatásai alapján napindítókat, heti, havi megbeszéléseket tart az üzletben a márkaüzlet hatékonyságának növelése érdekében stratégiai és aktuális taktikai célok ismertetése, eredmények megosztása, folyamatok egyeztetése, csapat lelkesítése, csapatszellem erősítése, stb..4. Alapvető IsmeretekNaprakészen és alaposan ismeri a Vodafone által forgalmazott termékeket, és szolgáltatásokat.Naprakészen és alaposan ismeri versenytársak által forgalmazott termékeket és szolgáltatásokat.Naprakészen ismeri az üzlet működéséhez és az értékesítési, ügyfélszolgálati folyamatokhoz kapcsolódó folyamatokat.Naprakészen ismeri a „Vezetői kézikönyv”-ben leírt, vezetői folyamatokat.Átfogóan ismeri telekommunikációs piac irányzatait. 5. A munkakörhöz kapcsolódó szabályzatok, folyamatok, vállalati előírások teljes körű ismerete és alkalmazásaA márkaüzletek munkafolyamataira vonatkozó belső szabályzatok, procedúrák és központi előírások/utasítások.A márkaüzletek munkafolyamataira vonatkozó törvényi előírásokÁltalánosan elfogadott kereskedelmi gyakorlat A Vodafone Magyarország ÜzletszabályzataAz országos Retail igazgató és a Regionális vezető utasításai és rendelkezéseiA vállalat vezetésének rendelkezéseiAz érvényben lévő Munkaruha szabályzatCafeteria csomag és éves bónusz Laptop és mobiltelefon korlátlan hang- és adattarifa csomaggal Medicover egészségbiztosítás Wellbeing program a sport, táplálkozás, pihenés és segítségnyújtás jegyében lelki támogatás 4 fizetett nap szabadság/év jótékonysági célú projektekhez Egyéb kedvezmények pl. sportolási lehetőségek, szemüvegtámogatás Szülői politika:
16 hét teljes mértékben fizetett szabadságot biztosítunk, és a munkába való visszatérés után az újdonsült szülők 6 hónapig részmunkaidőben dolgozhatnak, miközben teljes munkaidős fizetésüket kapják. Tanulási lehetőségek belső képzések és LinkedIn Learning Vállalatunk elkötelezett abban, hogy bevonzza, továbbfejlessze és megtartsa a legnagyszerűbb tehetségeket azáltal, hogy egy motiváló és befogadó munkahelyet kínál számukra, ahol a tehetséget valóban elismerik és jutalmazzák. Elkötelezettek vagyunk abban, hogy mindenki számára befogadást nyújtsunk, hiszen a sokszínűség fontos szerepet játszik vállalatunk sikerében. Csatlakozz hozzánk és alakítsuk tovább közösen a jövőt! #vodafonehuTogether we canSzemélyes, professzionális, játékos, szenvedélyes Segítőkész motivált személyiségKözvetlen és ügyfélorientáltTörekszik a folyamatos fejlődésreKözépfokú, lehetőleg kereskedelmi vagy marketing végzettség, vagy ennek megfelelő gyakorlatA vállalati irányelveknek megfelelően dolgozikJó csapatjátékosJól kezeli a változásokatAlapszintű angol nyelvismeretKiváló szóbeli és írásos kommunikációs készségPontos, precíz munkavégzésHigiénikus, tiszta megjelenés