Department Manager-Részlegvezetőreserved - Árkád Budapest

Lpp hungary kft. - reserved - Budapest
30+ napja (12/05/2024)

munkaköri leírás

Legfontosabb számunkra, hogy az „értékesítési csapatodat” vezesd, motiváld, képezd, segítsdAz üzleti terveknek megfelelően a kereskedelmi egység gyors befuttatása, az értékesítési eredmények maximalizálása, majd fenntartásaMagas szintű ügyfélközpontúság megvalósításaÚj munkavállalók betanítása és fejlesztéseAdminisztratív feladatok beosztások /rendelések/ statisztikák /elszámolások készítése, nyitással és zárással kapcsolatos teendők, kassza kezeléseLehetőségeink:
Jó hangulatú, összetartó, fiatalos csapatban dolgozhatszVersenyképes fizetést nyújtunk számodraÜzlet teljesítése után bónuszt biztosítunkHelyi tömegközlekedési bérletet szolgáltatunk, vagy üzemanyag költség támogatást adunkTámogatjuk a hétvégi hazautazásodatFejlődési lehetőséget biztosítunkSzakmai képzések, rendszeres tréningek várnak RádVásárlási kedvezményben részesülsz az összes márkánkhozMunkaruha keretet kapsz minden szezonbanTeret, és önállóságot adunk, ahol megmutathatod kreativitásod és megvalósíthatod ötleteidetTéged keresünk, ha:
Szereted a divatot, az embereket, a pörgést, és mindig keresed a fejlesztési lehetőségeketRendelkezel minimum 1-2 év tapasztalat egy kereskedelmi üzlet vezetésében, hasonló pozícióbanÉrettségi vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezelElemeztél már sales riportokat, és képes vagy a szükséges következtetések levonásáraVisual merchandising tevékenységben jártas vagy, és naprakészen követed a fashion trendeket.Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezelKiemelkedő ügyfél- és eredményorientáltság, stratégiai gondolkodásmód tulajdonosa vagyPélda értékű teherbírással, rugalmassággal rendelkezelRFID technológia ismereteElőny ha társalgási szinten beszélsz angolul