Dcs Vezérlő Technikus

Ecopro global hungary zrt. - Debrecen
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Feladata a termelésirányítási terület technológiai létesítményeinek ellenőrzése, kezelése, karbantartása. Technológiai előírásokban rögzített paraméterektől való eltérés esetén beavatkozik a technológiai rendszerbe, amennyiben a problémát megoldani nem tudja, jelenti a felettesének. Betartja a biztonságtechnikai, tűzrendészeti, környezetvédelmi és kezelési utasításokat, a felügyelete alá vont mérőeszközök állapotáról tájékoztatást ad a mérőeszközök nyilvántartásáért felelős személynek. Figyelemmel kíséri az ipari létesítménygépeinek, berendezéseinek működését, utasítás alapján beavatkozik az üzemzavarok megelőzése és a hatékony működés érdekében. Kapcsolatot tart a hatályos utasítások szerint a műszakvezetővelFolyamatosan bővülő, új multinacionális vállalat tagjaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunkSzabadalmaztatott egyedi technológiával rendelkező gyártó vállalatnál való fejlődési lehetőségKiemelkedő, pozíciónak megfelelő versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag Cafeteria, bónuszNapi egyszeri ingyenes meleg étkezésHeti egy gyümölcsnapKözépfokú iskolai végzettség műszaki, vagy vegyipari2 - 4 éves vegyipari területen szerzett szakmai tapasztalat1-2 éves tapasztalat DCS, PLC panel, vagy Borad területénKommunikációs szintű angol nyelvtudás