Dcs Kiemelt Szakértő

Petrolszolg kft. - Százhalombatta
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Érdekel, hogy hogyan is működhetnek üzemi környezetben a folyamatirányító rendszerek? Kihívásra és fejlődésre vágysz?
Ha Igen, akkor csatlakozz a Petrolszolg Kft. csapatához Százhalombattán, mint:
DCS kiemelt szakértő
Feladaid lennének:
A MOL Csoport technológiai rendszereihez tartozó berendezések, irányító rendszerek (HONEYWELL, YOKOGAWA, EMERSON DCS-ek, PLC-k) teljes körű karbantartása, a kapcsolódó problémák gyors és hatékony feltárása és elhárítása.
Közreműködés rekonstrukciók, új létesítmények folyamatirányító rendszereinek fejlesztési, kiviteli, illetve üzembe helyezésével kapcsolatos tevékenységekben
A pozíció betöltéséhez szükséges:
Felsőfokú egyetemi végzettség (villamosmérnök/mérnök informatikus - automatika, folyamatirányítási vagy műszer szakirány preferált) – pályakezdők jelentkezését is várjuk
Vezérlő- illetve folyamatirányító rendszerek, műszerek, illesztések, az iparban használt kommunikációs perifériák, protokollok általános ismerete, terv olvasás.
Gyors probléma megoldó képesség
Angol társalgási szintű nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány
Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány
Előnyt jelenthet:

Olajipari irányítástechnikával kapcsolatos tapasztalat
Robbanásbiztos berendezések kezelője vizsga
PLC, SCADA vagy DCS rendszerrel kapcsolatos, fejlesztési, kiviteli, vagy üzembe helyezési tapasztalatok, elvégzett releváns szakmai képzések, tanfolyamok
Amit Mi nyújtunk számodra:
Tapasztalatszerzés csúcs technológiát képviselő DCS / PLC-SCADA rendszerekkel,
Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok színvonalas munkakörülmények között,
Az ismeretek naprakészen tartása rendszeres külföldi és belföldi képzésekkel,
Kiemelkedő béren kívüli juttatást:
Évi 800.000 HUF cafetéria keretösszeg.
13. havi karácsonyi jutalom
Kiemelt összegű bejárási támogatás
Inspiratív légkör
Multinacionális környezetben széles tapasztalatszerzési lehetőség
Ingyenes egészség megőrző programok/szolgáltatások és egészségügyi szűrések a szerződött egészségügyi partnerünknél