Cybersecurity Specialist - Tgmt @ Siemens Mobility Kft.

Siemens mobility kft. - Budapest
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • rendelkezel felsőfokú végzettséggel műszaki területen.
  • Dolgoztál már minimum 3 évet szoftverfejlesztő pozícióban.
  • Minimum 3 évet foglalkoztál IT biztonsággal.
  • Széleskötő tapasztalattal rendelkezel kiberbiztonsági fejlesztésekben.
  • Jártas vagy az alábbi témákban:
    operációs rendsze, számítógép-hálózati ismeretek, beágyazott rendszerek.
  • IT biztonsági szabványok (pl. ISO/IEC 27001, IEC 62443) ismeretével rendelkezel.
  • Magabiztosan használod az angol nyelvet szóban és írásban is.
  • Analitikus, megoldás és folyamat orientált gondolkodásmód és komplex feladatok ellátására való nyitottság jellemez.

A pályázásod során előnyt jelenthet, ha:

  • rendelkezel szoftverfejlesztéshez kapcsolódó IT biztonsági folyamatok kialakításában szerzett tapasztalat.
  • Dolgoztál már biztonsági tesztek végrehajtásán és kiértékelésén (pentest, kódelemzés, sebezhetőségek osztályozása).
  • Foglalkoztál Linux alapú rendszerek sebezhetőségének minimalizálásán.
  • Jártas vagy biztonságkritikus rendszerek fejlesztésében.
  • Vasútirányítási rendszerek, szabványok ismeretével rendelkezel.

,[A rendszer biztonsági koncepciójának alakítása, együttműködésben a nemzetközi megrendelőkkel és fejlesztőcsapatokkal., Részvétel az architektúra továbbfejlesztésében a biztonsági szempontok figyelembevételével., Biztonsági folyamatok irányítása és gondozása., Kockázatelemzés a rendszer karakterisztikái alapján.] Requirements:
ISO, IEC, Linux Additionally:
Sport subscription, Training budget, Private healthcare, International projects, Free coffee, Bike parking, Playroom, Shower, Free snacks, Mobile phone, Free parking, In-house trainings, In-house hack days, Modern office, No dress code.