Customer Quality Engineer

Randstad hungary kft. - Debrecen
30+ napja (01/05/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk vezető nemzetközi fejlesztő és gyártó, modern hajtáslánc-technológiák terén a fenntartható mobilitásért. Okos rendszermegoldásokat és alkatrészeket kínálnak elektromos, hibrid és belső égésű hajtásláncokhoz, ezáltal tisztává, hatékonnyá és megfizethetővé téve a mobilitást. A termékskála elektromos hajtásláncrendszereket, elektronikus vezérlőegységeket, érzékelőket és aktuátorokat, valamint kipufogógáz-kezelési megoldásokat foglal magában.
Napi kapcsolattartás a vevőkkel és a termeléssel
Panaszok kivizsgálásának koordinálása
Hiba meghatározása együttműködésben más osztályokkal
Korrekciós intézkedések végrehajtása, az intézkedések állapotának monitorozása
Vevői auditok szervezése (előkészítés és koordináció)
Jelentések és elemzések készítése
Elvárások / Requirements
Műszaki egyetemi diploma
2-3 év gyártó vállalatnál szerzett releváns tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Quality eszközök ismerete (8D, FMEA, Control Plan, PPAP stb.)
MS Office felhasználói szintű ismerete
Rugalmas, nyitott, elszánt személyiség
Önálló munkavégzés
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes fizetés
Cafeteria ( br 48.000.-/hó)
Bejárási támogatás ( tömegközlekedéssel 100% / autóval 24 Ft/km)
Képzések, fejlődési lehetőség
Éves bónusz
Home office lehetőség, kötetlen munkaidő
Happy Friday:
minden hónapban egy pénteki napon különböző tematikákhoz kapcsolódó étel- és italkülönlegességekkel kedveskednek a kollégáknak
Gyümölcsnap, korlátlan kávé és tea fogyasztás
Szolgáltatási kedvezményrendszer
Családbarát munkahely:
Táboroztatási támogatás, Iskolakezdési támogatás, Családi nap
Vállalati felelősségvállalás:
Elektromos töltőállomások, Zöld Hét kihívás
Sportolási lehetőségek:
Sport camp;
Egészség hét, Bringa Klub
Moziestek