Cukrászdai Eladó / Bolti Eladó Delikátesz Fagylaltozóba, Kávézóba

Háromlovag kft. - Budapest
új ajánlat (28/06/2024)

munkaköri leírás

Keresünk akár azonnali kezdéssel delikátesz cukrászdába, kávézóba, fagylaltozóba teljes vagy rész munkarendbe, heti több napra, hétvégére is kollégákat. Munkavégzés helye:
XVI. és/vagy VI. kerület!!!!Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, önállóan dolgozni, van affinitásod a kereskedelemhez és van kellő humorérzéked, ne késlekedj. Rugalmasak vagyunk, jó fejek vagyunk de ha Te állsz a pultban akkor szeretnénk ha Te is a legjobb formádat hoznád!Ha van mellette esetleg egyéb elfoglaltságod suli, másik részmunkaidős állás, sport ez a lehetőség akkor is érdekes lehet számodra.Amennyiben úgy érzed, hogy köztünk a helyed jelentkezz!Várjuk fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével!Jó munkahelyi körülmények, fiatalos csapat, támogató, megbízható háttér, rugalmas munkaidő beosztás. A számunkra megfelelő kolléga/kolléganő elsősorban a XVI. vagy VI. kerületben vagy annak vonzáskörzetében él, önálló munkavégzésre képes, önmagára és környezetére igényes, megbízható és pontos.Minden mást megtanulhatsz nálunk.Előny, de nem feltétel:
- barista gyakorlat- cukrász gyakorlat- angol nyelvtudás- hasonló területen szerzett tapasztalat.