Cukrász - Törökbálint

Auchan retail magyarország - Törökbálint
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Az áruosztály megfelelő működésének biztosítása, jó minőségű cukrásztermékek előállításaA vásárlók szívélyes fogadása, kiszolgálása, tájékoztatásaA termékek vonzó kihelyezéseA raktár és műhely rendben- és tisztántartásaA termékek minőségének, frissességének biztosításaHigiéniai és minőségi követelmények, gyártástervek betartásaLeltárak lebonyolításaA munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődikCafetéria kártya12% vásárlási kedvezményA közigazgatási határon kívülről történő munkába járás esetén a vármegye, illetve legalább kettő vármegyét érintő munkába járás esetén az országbérletet 100 %-ban téríti, a gépjárművel történő munkába járás esetén a maximálisan adómentesen adható 30 Ft/km összeget fizetiA hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi programBelépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulásFejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőségKedvezményes sportolási lehetőség All You Can Move SportpassSzociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszerSzociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számáraSzakirányú végzettség és / vagy szakmai tapasztalatElhivatottság a cukrász szakma irántPrecizitás, pontosságJó kommunikációs készségDinamikus személyiségJó teherbíró képességÖnállóságKereskedelmi tapasztalat