Cukrász Miskolc

Hungast vital kft. - Miskolc
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az átvett anyagokból az anyagkiszabáson meghatározott cukrásztermékeket, süteményeket, tésztaféléket az előírt mennyiségben, minőségben és időre elkészíted, úgy szervezed munkádat, hogy az ételkészítés folyamatában fennakadás ne legyen,Gondoskodsz a sütemények higiénikus frissentartásáról a tálalásig,Figyelsz a cukrászrészleg, a konyhaüzem tisztaságára, a megfelelő fázisú mosogatás betartására.Miért jó nálunk dolgozni?Hivatalos, bejelentett munkaviszonyt,Mindig pontosan érkező munkabért,Teljes munkaidős foglalkoztatást,Pontosan tervezhető munkaidőt, napirendet,Összeszokott, gyakorlatias csapatot,Helyközi utazási költségtérítést kínálunk.Legyen cukrász végzettséged és legalább 2-3 éves szakmai tapasztalatod,Proaktív vagy, szereted a feladatokat gyorsan és pontosan elvégezni.Mikor számítunk rád és a munkádra?Hetente 5 napon, a heti két pihenőnap biztosított a számodra.Munkaidő:
Hétfőtől - Péntekig 5:
00 - 13:
30 közöttÖrömmel vesszük, ha:
Hasonló munkakörben szerzett releváns munkatapasztalatod van.