Csoportvezető - Újhartyán

Rehau-automotive kft. - Újhartyán
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Csoportodba tartozó munkatársak irányítása, képzése, fejlesztése, valamint ösztönzéseTámogatod a csapat kohézióját, biztosítod a csapattagok motivációját, elköteleződésétFeladatod továbbá a termelési terv megfelelő betartásaA termelési eszközök, berendezések, felszerelések optimális műszaki és gazdasági kihasználásának optimalizálásaA termelési követelményeknek való megfelelés és a hulladék csökkentéseA gyártási folyamatok nyomon követése, fellépés minőségi és mennyiségi eltérések eseténA termelési dokumentációk megfelelő vezetéseÉvi bruttó 600. 000 Ft értékben választható CafeteriaCéges busz vagy munkába járás költségtérítéseTámogató csapatVáltozatos céges rendezvényekSzupermodern, biztonságos munkakörnyezetVilágelső robottechnológiával és automatizált megoldásokkal dolgozhatszMinimum középfokú végzettség műszaki végzettség előnyMinimum 3-5 éves csoportok vezetésében szerzett tapasztalatAutóipari gyártási tapasztalatSzámítástechnikai ismeretekKommunikációképes angol vagy német nyelvtudás előnyHárom műszakos munkarend vállalása