Csoportvezető - Funkcionális Biztonság És Minőségbiztosítás

Knorr-bremse rail systems budapest - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Szeretnél olyan termékek fejlesztésében részt venni, amelyeknek komoly piaci potenciálja van és az egyik leginkább környezettudatos közlekedési mód alapfunkcióját biztosítják? A fékrendszerek fejlesztésének elengedhetetlen része a megfelelő funkcionális biztonsági architektúra kidolgozása, továbbá a teljes életciklus során a magasszintű minőségbiztosítás, amely a vasúti és vállalati szabványoknak való megfelelést biztosítja. Jelenleg a funkcionális biztonság és minőségbiztosítás csapatunkhoz keressük új csoportvezetőnket.
EZEK LESZNEK A FELADATAID
A csoport munkájának tervezése, szervezése és irányítása:
éves feladat- és pénzügyi tervkészítés támogatása, nyomonkövetése
Fejlesztési munkacsomagok erőforrás- és eszközigényének tervezése, a feladatok priorizálása, a végrehajtás menedzselése
Szervezetfejlesztés és kompetencia-menedzsment:
a csoporttagok egyéni karriertervének kidolgozása és a tagok terv szerinti fejlesztése
A teljes R&
D szervezetre vonatkozó minőségbiztosítási rendszer üzemeltetése és folyamatos fejlesztése
Az elektronikai termékekre vonatkozó vevői reklamációk kezelése
Hatékony együttműködés a társszervezetekkel a funkcionális biztonsági architektúrák kidolgozásában
AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ
Felsőfokú műszaki végzettség
Csoportvezetésben vagy szakmai koordinációban tapasztalat
Biztonságkritikus rendszerek fejlesztési folyamatainak ismerete
Angol nyelvtudás
Konfliktuskezelés, csapatmunka, utazási kedv
MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA
Rendelkezel ismeretekkel a vasúti / autóipari elektronikai fejlesztési szabványokról
Részt vettél funkcionális biztonsági tervezésben és ismered az FTA, FMEDA analízisek módszertanát és az ezt támogató szoftvereket
Vannak verifikációs és validációs ismereteid
MIÉRT VÁLASSZ MINKET?
Rugalmas munkaidővel és heti 3 nap home office lehetőséggel támogatjuk a munka-magánélet egyensúlyát
Az alapbéren felül 13. havi bónusz, Cafeteria és még számtalan juttatás vár, nézd meg róla videónkat:
https:
//www.Youtube.Com/watch?v=NIYkImyomGw
Magán egészségbiztosítási csomagunk már a próbaidő alatt elérhető
Könnyen megközelíthetőek vagyunk tömegközlekedéssel, biciklidet, autódat, motorodat is leparkolhatod ingyenes parkolónkban
Fejlődésedet minden évben konferenciákon való részvétellel, szakmai és soft skill képzésekkel segítjük
A vasútiparban nagy múltnak örvendő, stabil vállalat vagyunk, ahol részt vehetsz nemzetközi projektekben
Támogatjuk az egészséges életmódot, csatlakozhatsz sportegyesületünkhöz, kedvezményesen úszhatsz a kerületi uszodában, valamint örömmel várunk céges konditermünkben is
Fontos számunkra a jó cselekedet, Local Care programunkkal több szervezetnek is segítettünk már