Csoportvezető Balatonalmádi

Pepco hungary kft. - Balatonalmádi Járás
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Hozzájárulsz a meghatározott napi értékesítési célok megvalósításához, támogatást nyújtasz az Üzletvezetőneküzletvezető távollétében irányítod az üzlet napi operatív működését, ellátod a napi szervezési és adminisztrációs feladatokatbiztosítod a vásárlók magas szintű kiszolgálását, hogy a vásárlók elégedetten hagyják el az üzletetbiztosítod az üzlethálózat szabványainak megfelelő termékkihelyezést, az üzlet rendezettségét, tisztaságátirányítod, támogatod, motiválod az aznap dolgozó eladó-pénztáros kollégákataz új munkavállalók betanítása és fejlesztéseközreműködsz az új munkavállalók betanításában és fejlesztésébenaktívan részt veszel a leltározás előkészítésében és végrehajtásábanstabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnálteljesítményösztönző prémiumot havontaversenyképes juttatási csomagotakár 20%-os dolgozói kedvezménytkiemelt figyelmet fordítunk egyéni fejlesztésedrea Munka Törvénykönyvben meghatározott pótlékokatmunkába járási támogatást:
közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének, illetve autóval történő munkába járás költségtérítésének támogatásáterős csapatszellemet, mert közösen ünnepeljük sikereinket és szeretjük a munkán kívül is együtt tölteni az időnketjó hangulatú munkavégzést, ahol a humor és egymás támogatása a mindennapi munkánk részea kérem és a köszönöm szavak használatát, ezzel kifejezve egymás felé a tiszteletünketprofesszionális betanítási programotlehetőséget a cégen belüli fejlődésre a vezetői pozícióink több, mint 60%-át belső kinevezéssel töltjük beingyenesen igénybe vehető munkavállalói támogatóprogramot, mely keretein belül életvezetési, pénzügyi, jogi kérdésekben kaphatsz támogatástrendelkezel kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalattalvevőorientált barátságos, segítőkész, kedves vagy, jó kommunikációs készséggel bírsz és szeretsz csapatban dolgozniképes vagy 2 - 6 fős munkavállalói csapatot sikeresen irányítani, motiválnifontos számodra a jó hangulat ezt meg is tudod teremteniszereted a dekor és ruházati termékeketfelhasználói szintű számítógépes ismereteid vannaknem okoz nehézséget a 8 és/vagy 12 órás munkarend és a hétvégi munkavégzésakár középfokú végzettséged van, ami előnyt jelent a kiválasztásbanaz üzletteret vásárlói szemmel tudod nézni, ezzel hozzájárulva a magasabb szintű vásárlói élmény biztosításához