Csoportvezető Autóipari Minőségbiztosítási Szakmérnöki Terület - Maklár

Bosch group - Maklár
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

3 csoportból álló szakmérnöki és technikusi terület kb. 30 fő irányítása és szakmai támogatásaVevői reklamációk kezelésének támogatása és a terület képviselése külső és belső auditok soránKollégák folyamatos fejlesztése mind szakmai- mind személyi képességeiket tekintve. Egyénre szabott eszközöket alkalmazni a HR osztállyal és opcionálisan a közvetlen felettesével együttműködveNapi kapcsolattartás a gyáregység vezetőjével és a társosztályok vezetőivelA cég stratégiájának kidolgozásában aktív segítségnyújtásStabil, megbízható vállalati háttér, modern és inspiráló munkakörnyezet, vállalati kantin.Versenyképes kompenzációs csomag:
Éves bónusz, SZÉP kártya juttatás, jubileumi bónuszrendszer, karácsonyi jutalom, szemüveg támogatás, utazási költségtérítés, dolgozói kedvezmények.Rugalmas munkavégzés, home office támogatásFolyamatos tanulási és fejlődési lehetőség, egyéni karrierútSport, kulturális és oktatási rendezvények, valamint számos, a cég által támogatott saját szervezésű tevékenység.Munkatárs ajánlási programIngyenesen igénybe vehető céges buszjáratFolyamatos képzési lehetőség a Bosch képzési és fejlesztési rendszerének köszönhetőenEAP – Számíthatsz ránk! program - A program ingyenesen biztosít bizalmas tanácsadást és támogatást magasan képzett szakemberek által, hogy segítsenek munkahelyi és magánéleti nehézségek megoldásában.Speciális egészségügyi szűrőprogram.Felsőfokú végzettség mérnöki területen Gépész-, Anyag-, MechatronikaiMagabiztos és folyamatos angol nyelvtudás 3-5 éves tapasztalat minőségbiztosítási területen az autóipari tapasztalat előnyMin 2 éves vezetői tapasztalat