Csomagoló

Trenkwalder magyarország - Gyöngyösi Járás
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Csomagoló
Leírás
A Procter&
Gamble gyöngyösi gyáregységébe munkatársakat keresünk az alábbi feltételekkel:
Csomagoló
Feladatok
Higiéniai termékek kézi csomagolása
Kézi anyagmozgatás
Álló munka
Elvárások
8 általános iskolai végzettség
3 műszakos munkarend vállalása
Pályakezdő, nyugdíjas és megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk!
Amit kínálunk
Órabér bruttó 1550 Ft
Műszakpótlék
Túlóra lehetőség
Bónusz lehetőség
Tiszta munkakörnyezet, megbecsülés
Előrelépési lehetőség
Ingyenes céges buszjárat a következő településekről
Vécs- Visonta – Halmajugra – Detk – Ludas – Karácsond – Gyöngyös
Verpelét – Kisnána – Domoszló – Markaz – Abasár – Gyöngyös
Szűcsi – Rózsaszentmárton – Ecséd – Hort – Nagyréde – Gyöngyös
Erdőtelek – Tenk – Heves – Boconád – Tarnaméra – Tarnazsadány – Nagyfüged – Gyöngyös
Mátraderecske – Recsk – Parád – Gyöngyös
Petőfibánya – Lőrinci – Heréd – Hatvan – Hort – Gyöngyöshalász – Gyöngyös
Dormánd – Besenyőtelek – Mezőtárkány – Füzesabony – Kápolna – Kál – Gyöngyös
Gyöngyöspata – Gyöngyöstarján – Gyöngyösoroszi – Gyöngyös
Salgótarján – Bátonyterenye – Kisterenye - Nagybátony - Tar - Pásztó – Szurdokpüspöki – Gyöngyös
Jászárokszállás – Atkár – Vámosgyörk – Adács – Gyöngyös
Bodony- Parád – Parádsasvár – Mátrafüred – Gyöngyössolymos – Gyöngyös
Jelentkezéseket fényképes önéletrajz csatolásával várjuk!
Munkavégzés helye
Gyöngyös

Jelentkezzen most a következőre:
Csomagoló