Csomagoló

Trenkwalder magyarország - Gyöngyösi Járás
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

A Procter&
Gamble gyöngyösi gyáregységébe munkatársakat keresünk az alábbi feltételekkel:

Csomagoló
Feladatok

  • Higiéniai termékek kézi csomagolása
  • Kézi anyagmozgatás
  • Álló munka

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pályakezdő, nyugdíjas és megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Órabér bruttó 1550 Ft
  • Műszakpótlék
  • Túlóra lehetőség
  • Bónusz lehetőség
  • Tiszta munkakörnyezet, megbecsülés
  • Előrelépési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről

Vécs- Visonta – Halmajugra – Detk – Ludas – Karácsond – Gyöngyös
Verpelét – Kisnána – Domoszló – Markaz – Abasár – Gyöngyös
Szűcsi – Rózsaszentmárton – Ecséd – Hort – Nagyréde – Gyöngyös
Erdőtelek – Tenk – Heves – Boconád – Tarnaméra – Tarnazsadány – Nagyfüged – Gyöngyös
Mátraderecske – Recsk – Parád – Gyöngyös
Petőfibánya – Lőrinci – Heréd – Hatvan – Hort – Gyöngyöshalász – Gyöngyös
Dormánd – Besenyőtelek – Mezőtárkány – Füzesabony – Kápolna – Kál – Gyöngyös
Gyöngyöspata – Gyöngyöstarján – Gyöngyösoroszi – Gyöngyös
Salgótarján – Bátonyterenye – Kisterenye - Nagybátony - Tar - Pásztó – Szurdokpüspöki – Gyöngyös
Jászárokszállás – Atkár – Vámosgyörk – Adács – Gyöngyös
Bodony- Parád – Parádsasvár – Mátrafüred – Gyöngyössolymos – Gyöngyös
Jelentkezéseket fényképes önéletrajz csatolásával várjuk!
src="
Https:
//www.Mmimir.Nu/view/628425"

Jelentkezzen most a következőre:
Csomagoló