Csomagolási Specialista @ Hunam Personnel Solutions Kft

Hunam personnel solutions kft - Bük
új ajánlat (02/05/2024)

munkaköri leírás

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (csomagolástechnológus/könnyűipari
  • mérnök/mechanikus/gépész/ipari mérnök)
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • magabiztos kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • SAP ismeret, MS Office felhasználói szintű ismerete
  • határozottság, precízség, megbízhatóság
  • kiváló kommunikációs- és szervezőkészség

,[Központi csomagolásfejlesztési folyamatok mérnöki támogatása., Fejlesztési projektek végrehajtása:
csomagolóanyag gyárthatósági próbák szervezése, koordinálása, kiértékelése, Belső és külső csomagolóanyag reklamációk kezelése és kivizsgálása., Csomagolóanyagok és folyamatok megfelelő minőségének biztosítása,, Termelés támogatása, Rövid-középtávú fejlesztési ötetek kidolgozása] Requirements:
CI, SAP, MS Office Additionally:
Free parking.