Csomaglogisztikai Üzletfejlesztési Menedzser

Magyar posta zrt. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Belföldi és nemzetközi csomaglogisztikai trendek, piaci változások, jogi- és gazdasági környezet nyomonkövetése, új üzleti lehetőségek felkutatása.
A szakterületi kompetenciába tartozó termékekkel, szolgáltatásokkal kapcsolatos üzletfejlesztési stratégia kidolgozása, megvalósítása.
A piaci pozíció erősítése, az eredményesség javítása érdekében innovatív megoldások mentén fejlesztések kezdeményezése, koncepciók megfogalmazása.
Új szolgáltatásokra vonatkozó üzleti igények, Vállalaton belüli egykapus egyeztetése a társterületekkel.
A Vállalati fejlesztési folyamata mentén a beruházások előkészítése, projektek megvalósítása.
Szoros együttműködés a szakértő termékmenedzsment munkatársakkal.
Tudásmegosztás a vállalaton belül.Egyetem vagy főiskolai marketing-értékesítés, műszaki, logisztikai, postaforgalmi, gazdasági végzettség
1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
Proaktív hozzáállás és kiváló prezentációs képesség
MS office termékek felhasználói szintű ismeret
Jó kommunikációs és együttműködési készség, pozitív szemlélet
Can-do attitűd, kihívások kereséseaktív középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
Nemzetközi projektmunka