Csomagkezelési Koordinátor

Foxpost zrt. - Maglód
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

A futárok által beszállított, egyeztetést, vizsgálatot igénylő csomagokkal kapcsolatos ügyek intézése A beazonosítandó csomagok rendszerezése, tárolása, nyilvántartásban történő rögzítése Csomagok újra- és visszaküldésével kapcsolatos feladatok elvégzése, adatrögzítés és címkézés Sérült csomagok kezelése, jegyzőkönyv készítéseBeérkezett áruk átvételeAlapbér:
br. 390.000 Ft/hóBónusz próbaidő alatt:
br. 45. 000 Ft/hó bónusz szabályzatban meghatározottak szerintBónusz próbaidő után:
br. 75.000 Ft/hó bónusz szabályzatban meghatározottak szerintBejárási támogatás:
saját gépjármű használata esetén 30.-Ft/km/munkanap, vagy Volánbusz, BKV, MÁV bérlet jogszabály szerinti terítéseCafeteria próbaidő után:
nettó 30.000 Ft SZÉP kártyaBejelentett alkalmazotti jogviszonyStabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőségKarrierlehetőségKét műszakos munkarend vállalása:
de. műszak:
07:
00-15:
30, du. műszak:
12.00-20:
30Középszintű végzettség érettségiSzámítógépes ismeretekLogisztikai területen szerzett munkatapasztalatBejegyzésmentes erkölcsi bizonyítványPostai vagy raktári munkatapasztalatÜgyfélszolgálati területen szerzett gyakorlat