Csatornamű Kezelő

Fővárosi csatornázási művek zrt. - Veszprém
új ajánlat (24/04/2024)

munkaköri leírás

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Csatornamű kezelő
C"
kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkatársat keresünk Kerepesi telephelyünkre
Hétfőtől péntekig tartó nappalos munkavégzésre.
Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek
Csatornavizsgáló csoport szállítása, műhelyautó vezetése;
Csatorna műtárgyak lefedéseinek útfelszíni vizsgálata;
Csatornabúvárok munkavégzésének segítése, kiszolgálása.
Számunkra az ideális jelölt
’’C’’ kategóriás hivatásos jogosítvánnyal rendelkezik;
Terhelhetőség és jófizikai állóképesség jellemzi;
Műszaki irányultságú.
A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent
Víziközmű üzemeltetésben, kivitelezésben szerzett tapasztalat;
Szakirányú szakmunkás végzettség;
Vízügyben, mélyépítésben használatos gépkezelői jogosítvány (zagyszivattyú, légkompresszor, áramfejlesztő).
Amit kínálunk
5-6 fős csapatban végzett munka;
Hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál;
Jóléti juttatások.
Munkavégzés helye
Budapest, Kerepesi út