Crm & Digital Marketing Manager

névtelen cég - Budaörs
30+ napja (26/04/2024)

munkaköri leírás

Csatlakozz nemzetközi szinten dinamikusan növő autókereskedelmi és mobilitási szolgáltatónkhoz CRM &
Digital Marketing Manager-ként.
Feladatok:

  • A kereskedelmi célok elérése érdekében a meghatározott KPI-ok teljesítéséhez való út megtervezése és végrehajtása a marketing vezetővel
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal (ügynökségek, projekt menedzserek, fejlesztők)
  • Kapcsolattartás a régiós országokkal (Ausztria, Románia, Csehország, Szlovákia, Magyarország), rendszerek és kampányok bevezetésének támogatása regionális szinten
  • Együttműködés a cégen belüli társosztályokkal és a marketingcsapaton belüli más funkciókkal
  • Az autókhoz kapcsolódó online szolgáltatások és applikációk bevezetése és fejlesztése a központi fejlesztő csapattal együttműködve
  • CRM-vonatkozások, kapcsolódási pontok kezelése a Marketing osztály egyéb digitális rendszerei esetében
  • Központi integráció továbbfejlesztése a márkakereskedői hálózat dealer menedzsment rendszereivel
  • GDPR-megfelelés biztosítása, együttműködés a jogi osztállyal és az adatvédelmi tisztviselővel
  • Kapcsolattartás a márkakereskedői hálózattal, támogatásuk CRM ügyekben
  • Aktív részvétel egy új, teljeskörű CRM rendszer fejlesztési folyamatában
  • A jövőbeni új CRM rendszerre való átállás koordinációja, a bevezetés támogatása
  • Rendkívüli helyzetek agilis kezelése
  • Aktív részvétel a belső folyamatok további fejlesztésében
  • Rendszeres és eseti adatelemzések, prezentációk, döntéselőkészítő anyagok összeállítása

Elvárások:

  • Fontos számodra az adatelemzés és az adatvezérelt személetmód
  • CRM/LMT rendszerek használatával legalább 3 éves szakmai tapasztalatod van
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel marketing vagy egyéb releváns területen
  • Weboldalak CMS-felületében könnyedén elboldogulsz tréning után
  • Folyékonyan beszélsz angolul és magyarul üzleti környezetben is
  • Képes vagy a napi feladataidat és a projekteket hatékonyan kezelni és megvalósítani, a társterületek bevonásával
  • Betartod a határidőket és ügyelsz a minőségi eredményre
  • Érdekelnek az autók (előnyt jelent az autóiparban szerzett tapasztalat)
  • Szívesen veszel részt egy jövőbe mutató projekt bevezetésében
  • Analitikus szemléletmóddal, kiváló adatelemző készséggel rendelkezel
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • Több munkafolyamat párhuzamos elvégzésére és a határidők tartására nem riaszt vissza

Előny:
Amit ajánlunk:

  • Felelősségteljes és eredményközpontú munkakör
  • Izgalmas, motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  • Vonzó irodai munkakörnyezet (Budaörs Office Park – tömegközlekedéssel Budapestről is könnyen megközelíthető helyen)
  • Heti több nap home office lehetősége a próbaidő után
  • Összetartó csapat, barátságos közeg a mindennapi munkában
  • Havi cafeteria keret 7 féle választható elemmel, éves bónusz
  • Élet-és balesetbiztosítás, valamint magánegészségügyi szolgáltatásokra való jogosultság
  • Egyéb juttatások (pl. irodai masszázs, gyümölcsnap, nyelvtanfolyam és egyéb oktatások lehetősége, céges rendezvények és síelés)
  • Lehetőség a forgalmazott autók kipróbálására