Corporate Asszisztens

Alfa vienna insurance group - Budapest
30+ napja (02/05/2024)

munkaköri leírás

A Corporate Üzletág napi szintű támogatása
Igazgatósági, management anyagok összeállításában való részvétel
Részvétel a heti Corporate vezetői megbeszéléseken, ezekről jegyzőkönyvek, értekezlet-emlékeztetők készítése, majd a határidők menedzselése
Szerződésekkel, számlákkal kapcsolatos adminisztratív teendők elvégzése
Részvétel a kiszervezési tevékenység évenkénti felülvizsgálatában, illetve a negyedéves leltár elkészítésében
Részvétel külföldi/belföldi utazások előkészítésében, szervezésében, ezekhez kapcsolódó elszámolások elkészítése
Belső-külső megbeszélések, nagyobb létszámú rendezvények szervezése, lebonyolítása
Munkatársak támogatása a napi szintű, munkavégzéshez kapcsolódó feladatokban:
szabadságok, otthoni munkavégzések rendszerben történő rögzítése, új belépő kollégák kezelése jogosultságok, eszközök megrendelése
Fordítások készítése angol-magyar, magyar-angolszakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb biztosítójánál
Stabil nagyvállalati háttér
Részben otthonról történő hibrid munkavégzés
Versenyképes jövedelem
Önálló, kreatív munkavégzés lehetősége
Jó munkahelyi légkörfelsőfokú végzettség
1-3 év releváns, lehetőleg adminisztratív asszisztensi tapasztalat
Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
Felhasználói szintű MS Office ismeretek Word, Excel, Outlook, Power Point
Kiváló szervező és problémamegoldó képesség
Pontosságra, precizitásra törekvésrendelkezel biztosítási alapismeretekkel