Co Hegesztő

Humancentrum - Marcali Járás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Humán Centrum Kft.
CO hegesztő
Leírás
Marcali telephelyű partnercégünkkel 15 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 800 embert foglalkoztat.
Gyarapítsa Ön is dolgozói táborát szakértelmével, legyen munkatársunk.
Feladatok
Védőrácsok vázszerkezetének védőgázas hegesztése, a megadott specifikációk/méretek és utasítások alapján
Hegesztő sablonok rendeltetésszerű használata
Varratok előírás szerinti ellenőrzése, együttműködés a minőségbiztosítással
A munka- és tűzvédelmi előírások betartása, valamint a munkahelyi rend fenntartása
A munkavégzéshez szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése
Amit kínálunk
Bejelentett munkaviszony hosszú távon
Bér a mindenkori szakmunkás bér felett
30%-os délutáni ,40 %-os éjszakai műszakpótlék
100%-os túlórapótlék
13. havi fizetés
Próbaidő alatt is fix teljesítményprémium
Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
6 hónap után Cafeteria
Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak
Nagykanizsa
Galambok
Csurgó
Kaposvár
Keszthely
Lengyeltóti
Somogyvár
Tapsony
Nagyatád
Csokonyavisonta
Elvárások
Szakirányú CO hegesztői végzettség + tűzvédelmi szakvizsga
Műszaki rajzolvasási ismeretek
Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás
Az előírt normaidőknek megfelelő teljesítmény elérése
Előnyök
Gyári környezetben szerzett munkatapasztalat
Munkavégzés helye
Marcali és környéke

Jelentkezzen most a következőre:
Co Hegesztő