Cnc Technikus (Gépbeállító)_győr

Exact systems hungary kft - Ceglédi Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk győri munkavégzésre keres CNC Technikus (gépbeállító) munkatársat, akár azonnali kezdéssel!
Jelentkezz csapatunkba és mi mindenben segítünk Neked!
Feladatok:
- CNC megmunkáló központok program alapján történő szerszámozása, beállítása, üzemeltetése
- Cella/Gépsor felkészítése a termelésre
- Gyártás folyamatosságának biztosítása
- Gyártási hibák ellenőrzése és javítása
- Részvétel új berendezések beüzemelésében, telepítésében
- Gépek üzemeltetése során fellépő hibák okának feltárása, azonnali javítása
- Szerszámok tesztelése, hatékonyság figyelembevétele
- Technológiai módosítások kezdeményezése
Az álláshoz tartozó elvárások:
- Középfokú, műszaki szakirányú végzettség
- CNC vezérlésű gépkezelésben, beállításban, szerszámozásban való jártasság
- Széria gyártásban szerzett tapasztalat (korrekciózás, bemintázás, szerszámozás)
- Fanuc vezérlő, G-kódos programozás ismerete
- Termelő cégnél szerzett tapasztalat
- Önálló, precíz munkavégzés
Amit kínálunk:
- Szakmai tapasztalattól függő bérezés, br. 1800-2250 Ft/ óra
- Cafetéria:
már az első hónap után, Szép kártya esetében havonta nettó 25.000 Ft
- Havonta teljesítmény ösztönző bónusz
- Havi túlóra kifizetés
- Bejárás támogatás:
gépkocsi esetén:
30Ft/km, tömegközlekedés esetén:
86%
- Azonnali kezdési lehetőség
- Teljes mértékben bejelentett munkaviszony
- Szakmai fejlődés, előrejutási lehetőség
- 2+2-es 12 órás munkarend (nappal, nappal, pihenő, pihenő, éjszaka, éjszaka, pihenő, pihenő)
- Túlórapótlék
- Éjszakára 30% pótlék
- Vasárnapra 50% pótlék
Munkarend:
Munkabér
Bruttó
1 800 - 2 250
Ft /óra