Cnc Gépkezelő

Metmax europe zrt. - Töltéstava
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Tapasztalatnak megfelelően esztergák vagy megmunkáló-központok kezelése, forgácsolószerszámok beállításaProgrammódosítások önálló elvégzéseSzerszámkorrekciók önálló elvégzése mért darab alapjánSzerszámok állapotának nyomon követéseÁtszerelések elvégzéseVersenyképes, jogtisztán bejelentett jövedelemStabil vállalati háttér, kiszámítható munkarendÖnként vállalt túlóra lehetőségeNyugodt munkakörnyezetModern munkakörülményekBéren kívüli juttatásokFejlődési lehetőségSzabad hétvégeCéges rendezvényekNegyedéves teljesítményértékelési bónuszMunkatárs- ajánlási bónusz rendszerGyőrből ingyenes buszjáratSzakirányú végzettségPrecíz és önálló munkavégzésGéptől függően 2 műszakos 8 órás vagy 3 műszakos munkarend vállalásaReleváns fémipari tapasztalatFanuc programnyelv ismerete3 műszakos munkarend vállalása