Cnc Gépkezelő

Hpo hungary kft. - Jász-Nagykun-Szolnok
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Fanuc és Siemens vezérlésű CNC gépek folyamatos működésének biztosításaBeállítások, szerszámcserékSzükség esetén korrekciók elvégzéseGyártás során az alkatrészek mérése ellenőrző eszközökkel és mérőeszközökkelNapi termelési adatok adminisztrációjaVégzettségtől és tapasztalattól függő versenyképes bér!Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség!Határozatlan idejű munkaszerződés.SZÉP kártya havi nettó 30.000 Ft/hóHavi jelenléti bónusz bruttó :
14.000 Ft/hóTúlóra vállalásánál extra bónuszÉv végi bónuszBejárás támogatásDolgozói ajánlási programFejlődési lehetőség:
MűszakvezetőTiszta, rendezett munkakörülményekMűszaki szakirányú végzettségFémiparban, CNC operátorként szerzett szakmai tapasztalatMérőeszközök és mérési technikák ismeretePrecíz és pontos munkavégzés3 műszakos munkarend vállalásaCNC forgácsoló, CNC gépkezelő, programozó szakmai képzettségCNC hosszesztergák ismereteAutóipari tömeggyártásban szerzett tapasztalat