Cnc Gépkezelő

Carl zeiss vision hungary kft. - Szabolcs-Szatmár-Bereg
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

CNC gépek önálló programozása, működtetése, kezelése, felügyeleteRajzok egyéni olvasásaAlkatrészek gyártása a megfelelő technológia önálló kiválasztásávalSzükség szerint gépbeállításHibák felismerése és megoldásaMunkafolyamatok dokumentálásaKonstruktív együttműködés az üzemben található egyéb forgácsoló szakmákkalStabil hátterű munkáltató, hosszú távú munkalehetőségTeljes munkaidős foglalkoztatás, több műszakos munkarendbenVersenyképes jövedelem, béren kívüli juttatásokCsapatépítő rendezvényekSzemélyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetbenDinamikus, motivált, támogató csapat és vállalati légkör, nemzetközi munkatársi kapcsolatokSzakmunkás forgácsolói vagy Középfokú szakirányú végzettségCNC vezérlési szakmai tapasztalatGyakorlat az esztergályos feladatok ellátásához szükséges eszközök használatábanRajzolvasási készségSzakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismereteÖnálló, felelősségteljes, fegyelmezett, precíz, munkavégzésHatékony csapatmunkára való képesség