Cnc Gépkezelő (Maró, Eszterga)_győr

Exact systems hungary kft - Szekszárd
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk győri munkavégzésre keres CNC gépkezelő (maró, eszterga) munkatársat, akár azonnali kezdéssel!

Jelentkezz csapatunkba és mi mindenben segítünk Neked!
Feladatok:

Kissorozatú alkatrészek gyártása, készülékre szerelése, beállítása (mérőórához)
Kézi mérőeszközökkel való ellenőrzés
Mérési eredménytől függően szükség esetén szerszámállítás, illetve korrekciózás (Fanuc programnyelven)
Lapkacsere
Kész alkatrész sorjázása
Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú végzettség,
Fanuc programnyelv alap szintű ismerete
Önálló munkavégzés
Kézi mérőeszközök ismerete
Folyamatos műszak vállalása. (folyamatos 12 órás műszak:
nappal, nappal, pihenő, pihenő, éjszaka, éjszaka, pihenő, pihenő.)
Amit kínálunk:

Szakmai tapasztalattól függő bérezés, br. 1850-2050Ft/ óra
Teljes mértékben bejelentett munkaviszony
Cafetéria:
már az első hónap után, Szép kártya esetében havonta nettó 25.000 Ft
Bejárás támogatás:
gépkocsi esetén:
30Ft/km, tömegközlekedés esetén:
86%
Azonnali kezdési lehetőség
Szakmai fejlődés előrejutási lehetőség
Havi túlóra kifizetés
Havi teljesítmény ösztönző bónusz (maximum az alapbér 10%-ig adható)
Munkarend:

Folyamatos 12 órás műszakrend - (Kettő nap munka, majd kettő nap pihenő (6:
00-18:
00 és 18:
00-6:
00).
Munkabér
Bruttó
1 850 - 2 050
Ft /óra