Cnc Gépbeállító

Trenkwalder magyarország - Szigetvári Járás
új ajánlat (30/04/2024)

munkaköri leírás

Szigetvári fémmegmunkálással és alkatrészgyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkavállalókat CNC gépbeállító pozíció betöltésére.
CNC gépbeállító
Feladatok

  • Gyártott terméktípusok közötti átállások zavartalan, gyors elvégzése előirt időn belül
  • Megmunkálóközpontok és/vagy eszterga beállítása
  • Technológus által elkészített program elindítása, szükséges korrekciók elvégzése a mérési jegyzőkönyv alapján
  • Szerszámcserék, szerszám korrekciók elvégzése

Elvárások

  • Min. 7 év szakirányú tapasztalat CNC forgácsolás területen
  • Siemens vagy Fanuc programnyelv ismerete
  • 3 műszak vállalása
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Jutalom, év végi bónusz
  • Munkába járási támogatás, ingyenes céges buszjárat
  • Céges rendezvények
  • Lakhatási támogatás