Cnc Gépbeállító/Programozó

Viapan „dologidő” kft. - Komárom-Esztergom Megye
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Fémmegmunkálással és autóalkatrész-előállítással foglalkozó partnerünk részére keressük a kollégát CNC gépbeállító munkakörbe, Baranya megyébe. A cég szállást biztosít, így ha nyitott a költözésre is, érdemes megnézni a részleteket.
A munkakörhöz kapcsolódó feladatok
CNC eszterga és marógépek beállítása
Műszaki rajzok ellenőrzése, ismerete
Munkadarabok elkészítése, a szükséges beállítások elvégzése, korrekciózás
Gépkezelő kollégák betanítása, munkájuk felügyelete, koordinálása
A munkavégzés során keletkező esetleges hibák felismerése, felderítése, javítása és ellenőrzése
Kommunikáció és együttműködés az illetékes területekkel
Amit a jelentkezőkben keresünk
CNC végzettség
Fanuc vezérlésű gépek kezelésében szerzett jártasság
Műszaki-rajz olvasási ismeretek
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Precíz, megbízható munkavégzés
Több műszakos munkarend vállalása
Előny:
autóipari termelésben szerzett tapasztalat
Amit a munkádért cserébe kínálni tudnak
Hosszú távú, stabil munkalehetőség
Motiváló bérezés
Cafeteria
Szakmai fejlődés
Modern géppark
Megegyezés szerint bejárás / albérlet támogatás