Cnc Gép Karbantartó Specialista

Int-solution üzleti tanácsadó kft. - Szabolcs-Szatmár-Bereg
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Mátészalkai partnercégünk
CNC gép karbantartó specialista
Munkatársat.

Feladatok, amelyek rád várnak a mindennapok során:

CNC vezérelt gyártó gépek műszaki üzemeltetése, javítása
A karbantartási állapotfelmérések elvégzése, dokumentálása
Új berendezések beüzemelésének a támogatása
Megelőző és javító karbantartási feladatok végrehajtása
Hibafeltárási folyamtokban való aktív részvétel
Karbantartási dokumentáció kezelése
Tartalék alkatrészek utánpótlásának szervezése
Gépkezelők műszaki támogatása
Amire szükséged lehet a pozíció betöltése során:
Műszaki végzettség (elektronikai, mechanikai, mechatronikai, karbantartó technikusi)
Villamos, pneumatika és hidraulika ismeretek
Szerelési, gépjavítási ismeretek
Néhány éves, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
Csapatszellem
Amiért érdekes lehet számodra a lehetőség:
Stabil hátterű munkáltató, hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidős foglalkoztatás
Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, útiköltség támogatása
Nyugdíjas évekről történő vállalati gondoskodás
Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionalitás környezetben, tréningek
Motivált, támogató csapat és vállalati légkör
Nemzetközi munkatársi kapcsolatok

Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám:
XVI-M-001/3777-2/2013