Cnc Élhajlító Gépkezelő

Emg-metall kft. - Dunakeszi Járás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

CNC lemezhajlító gép kezelése AMADA, Bystronic Hämmerle, ADIRA20 éve stabilan működő magyar tulajdonú cégHosszú távú biztos munkahelyTeljes bérezésre bejelentett munkakörBéren felüli juttatások, cafeteria hozzájárulás SZÉP kártya, prémiumrendszerTérítésmentes munkaruhaPlusz kereseti lehetőségLakhatásban segítséget nyújtunkÉlhajlításban szerzett szakmai tapasztalatSzakirányú végzettség:
szakközépiskolai/szakmunkás iskolai végzettségMin. 1-3 év fémipari cégnél szerzett szakmai tapasztalatMűszaki rajzolvasási készség, műszerismeret, anyagismeretMérőeszközök használataFelelősségteljes, önálló precíz munkavégzés, megbízhatósásjó problémamegoldó képességÖnállóság és terhelhetőségCNC élhajlító gép programozása előny, de nem feltételAmada Production Designer – CAD szoftver ismereteCsoportvezetői tapasztalat