Cnc-Gépkezelő (Ventillátor- És Motorgyártó_marcali)

Trenkwalder kft - Marcali Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

CNC gép kezelése, korrekciók elvégzése, anyagkezelés, tárolás, kézi szerszámokkal megmunkálás
A munkalapokon a munka kezdésének illetve befejezésének pontos pecsételése
CNC gép tisztítása és kisebb karbantartások elvégzése
Elvárások / Requirements
Szakirányú végzettség (CNC-gépkezelő, gépi forgácsoló)
3 műszak vállalása
Pályakezdőket jelentkezését is várjuk!
Amit nyújtunk / Benefits
Megemelt alapbér + emelt műszakpótlékok
13 havi bér
Jelenléti bónusz
Teljesítmény és minőségi bónusz
Munkábajárás támogatás
Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel
Tiszta, kulturált, modern gyári környezet
IGÉNY ESETÉN SZÁLLÁST IS TUDUNK BIZTOSÍTANI!
Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről!!!
Nagykanizsa-Galambok-Zalakomár-Szőkedencs-Sávoly-Hollád-Marcali
Nagyatád-Tarany-Marcali
Csurgó-Iharos-Iharosberény-Inke-Vése-Nemesdéd-Nemesvid-Szőcsénypuszta-Horvátkút-Marcali
Cserszegtomaj-Hévíz-Keszthely-Balatonszentgyörgy-Somogyszentpál-Marcali
Kaposvár-Kaposújlak-Kaposmérő-Kaposfő-Kiskorpád-Pálmajor-Nagybajom-Szenyér-Gadány-Marcali
Görgeteg-Nagykorpád-Szabás-Kutas-Böhönye-Marcali
Segesd-Tapsony-Nagyszakácsi-Csákány-Somogyzsitfa-Somogysámson-Marcali
Somogyvámos-Somogyvár-Besliahegy-Öreglak-Hódoshát-Nikla-Csömend-Marcali
Barátihegy-Kisberény-Lengyeltóti-Buzsák-Táska-Nikla-Marcali
Csokonyavisonta-Lábod-Nagyatád-Ötvöskónyi-Marcali
Érdeklődni:
20/555 2942-es telefonszámon lehet.