Címkéző

Viapan „dologidő” kft. - Százhalombatta
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok:
- A beérkező termékekre címkék kihelyezése- Csomagolás a szállítási előírásoknak megfelelően- Részvétel az áruk összekészítésében- Termékek helyes tárolása és elhelyezése a raktárban
Munkarend:
- 3 műszakban van lehetőség dolgozni, amely választható- Hétfőtől - péntekig (06:
00-14:
00, 14:
00-22:
00), 22:
00-06:
00)- Heti 3-4 napot van lehetőség dolgozni
Munkavégzés helye:
Százhalombatta
A munkavégzés egyszerűsített foglalkoztatás [EFO] keretein belül történik.
Elvárások:
- Általános iskolai végzettség (8. osztály)
- Rugalmasság a munkaidővel kapcsolatban (a műszakok szervezése napi szinten történik)
- Pontosság és precizitás a munkavégzés során
- Képes önállóan és csapatban dolgozni
- Megbízhatóság, hiszen nekünk is fontos, hogy ne mond le a mond le a műszakot az utolsó pillanatban
Amit kínálunk:
- Korrekt jövedelem
- Műszakpótlék
- Modern, tiszta, támogató munkahelyi környezet és kollégák
- Fejlődési lehetőség
- Ingyenes céges buszjárat a következő településekről:
Pusztaszabolcs, Iváncsa, Beloiannisz, Besnyő, Ráckeresztúr, Ercsi, Tass, Szalkszentmárton, Dunavecse, Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Sinatelep, Budapest (Harbor Park), Gyúró, Tordas, Martonvásár

Jelentkezzen most a következőre:
Címkéző